• Home
  • $
  • Dakstiņveida paneļi

Dakstiņveida paneļi

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Dakstiņveida paneļi jeb metāla dakstiņi ir viens no populārākajiem risinājumiem jumtu segšanai. Tos var uzstādīt uz jumtiem, kuru slīpuma leņķis pārsniedz 12°. Lai gan dakstiņveida paneļi ir līdzīgi trapecveida paneļiem, tie izskatās pievilcīgāk un tam ir plašāks pielietojuma apjoms, kas ietekmē to cenu. Mēs iesakām izmantot tos uz vienslīpes vai divslīpju jumtiem ar lielu platību. Daudzslīpju jumtu gadījumā ar daudziem slīpumiem un locījumiem un mazu platību gadījumā labāk izmantot moduļveida dakstiņveida paneļus. Visi mūsu piedāvātie izstrādājumi ir cinkoti un pārklāti ar papildu organiskiem aizsargslāņiem, kas paaugstina to kvalitāti, noturību un uzlabo to izskatu.

Pēc izmēra griezti dakstiņveida paneļi tiek pārdoti loksnēs ar pastāvīgu platumu — no 1110 mm līdz 1800 mm. Tas nozīmē, ka tikai garums tiek izvelēts individuāli atkarībā no jumta slīpes. Lokšņu griešanas process ir pilnīgi automatizēts un ļauj pielāgot izmērus sarežģītākajām konstrukcijām. Izstrādājum izmēri tiek pielāgoti pēc klienta individuālā pasūtījuma, kas saistīts ar ilgāku gaidīšanas laiku nekā moduļveida dakstiņveida paneļu gadījumā, kuru vairums izmērus mums ir noliktavā. Pēc izmēra grieztie dakstiņveida paneļi tiek piegādāti garu lokšņu veidā — tas prasa īpašu piesardzību gan transportēšanas, gan izkraušanas laikā.

Pieredze un prakse ir laba kombinācija

Vilnis, kas piesaista uzmanību

Jumts, kas pārklāts ar pilnību

PĒC IZMĒRA GRIEZTO DAKSTIŅVEIDA PANEĻU PRIEKŠROCĪBAS

Lielākā dakstiņveida paneļu priekšrocība ir to zems svars. Tas ir ļoti svarīgi no ekonomiskā viedokļa, jo šis risinājums papildus nenoslogo jumta konstrukciju un visu ēku. Tas ļauj samazināt izmaksas, kas saistītas ar projekta īstenošanu. Cinkotas metāla loksnēm, kas izmantotas dakstiņveida paneļu ražošanai, ir ļoti augsta kvalitāte. Mūsu uzņēmums iegādāja izejvielas labākajās un modernākajās metalurģijas rūpnīcās. Mēs piedāvājam moduļveida metāla paneļu pārklājumu ar biezumu līdz 80 µm un garantiju līdz 30 gadiem. Tehnoloģiskā attīstība jumtu segumu jomā ir ļāvis mums iegūt ilggadējo materiāla izturību pret UV staru iedarbību un mitrumu. Tas garantē lielisku tehnisko un vizuālo stāvokli uz ilgu laiku.

Mēs piedāvājam dakstiņveida paneļus plašā krāsu gammā, kas ļauj pieskaņot jumtu fasādei, žogam un citām ēkām īpašuma teritorijā. Papildus standarta krāsām no RAL gammas mēs piedāvājām modernu un ļoti pievilcīgu matētu struktūru.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.