Īstenotie jumtu projekti

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

POZNAJ NASZE PRODUKTY W PRAKTYCE

Dom pokryty blachodachówką Moderno

Stilīgs vienģimenes māja, kas segta ar moduļveida dakstiņveida paneļiem Moderno

Vienstāva vienģimenes māja ar interesantu arhitektonisku formu ir segta ar moduļveida dakstiņveida paneļiem Moderno. Tas ir ļāvis iegūt interesantu un neatkārtojamu ēkas izskatu. Jumta seguma tumšā krāsa kontrastē ar gaišo fasādi, piešķirot ēkai unikālu raksturu. Moduļveida dakstiņveida paneļiem loksnēs izmantošana ir ļāvusi samazināt materiāla zaudējumi.

Viesu māja, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Malta

Dakstiņveida paneļi ir jumtu segums, kas bieži tiek izvēlēts ne tikai vienģimenes māju gadījumā. Aprakstītais īstenotais projekts attiecas uz viesu māju pilsētas nomalē. Īpašnieks mērķtiecīgi ir izvēlējies dakstiņveida paneļus Malta uzkrītošā, sarkanā krāsā. Jumta segums lieliski kontrastē ar zaļumiem, kas aug ap ēku.

Moderna vienģimenes māja, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Malta

Šī vienģimenes mājas segšanai ir izmantoti dakstiņveida paneļi Malta. Daudzslīpju jumts izceļ modernu mājas formu un piešķir visam kopumam interesantu un neatkārtojamu izskatu. Dakstiņveida paneļu tumšā krāsa rada izteiktu kontrastu ar gaišo fasādi. Pateicoties tam, ēkas forma izskatās efektīvi un interesanti.

Rindu mājas, kas segtas ar paneļiem ar ieloci

Rindu māju kompleksā jumtu segšanai tika izmantoto paneļi ar ieloci. Arhitekti vēlējas radīt ēkas, kuru forma būs moderna un saskaņota ar apkārtni. Līdzīgas fasādes un jumta seguma krāsas izmantošanas piešķir visai ēkai viendabīgu izskatu.

Eleganta vienģimenes māja, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Malta

Dakstiņveida paneļi Malta, kas izmantoti šajā elegantajā vienģimenes mājā izceļ modernu ēkas formu. Jumta seguma tumšā krāsa lieliski harmonizē ar logiem, piešķirot mājai elegantu izskatu.

Jums, kas izveidots no trapecveida paneļiem T-18E

Trapecveida paneļi lieliski noderēs vienkāršiem vienģimenes māju jumtiem. Šajā gadījumā ir izmantots modelis T-18E. Pateicoties zemai cenai un augstai noturībai, šis izstrādājums tiek bieži izmantots ne tikai dzīvojamajās ēkās, bet arī nojumēs, garāžās un saimniecības ēkās.

blachodachówka Vena

Vienģimenes māja, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Vena

Vienstāva vienģimenes māja, kas atrodas ārpus pilsētas, ir segta ar dakstiņveida paneļiem Vena. Rūpīga jumta seguma uzstādīšana un atbilstoša krāsu izvēle ir ļāvušas unikālu vizuālu efektu. Māja izskatās moderni un eleganti. 

Vienģimeņes māju komplekts, kas segts ar dakstiņveida paneļiem Malta un Argilla

Modernu vienģimeņes māju komplekss, kas atrodas pilsētas nomalē, ir segts ar dakstiņveida paneļiem Malta un Argilla. Vienkāršs divslīpju jumts nodrošina ātru jumta seguma uzstādīšanu. Neskatoties uz vienkāršu ēkas formu, pateicoties arhitektoniskajam projektam izskatās iespaidīgi. Jumtu segums piešķir ēkām vieglumu un izceļ visa kompleksa modernu stilu.

Osiedle domów jednororodzinnych
Dom pokryty blachą trapezową T-18E

Vienģimenes māju, kas segtas ar trapecveida paneļiem T-18E, komplekss

Trapecveida paneļi T-18E lieliski noderēs vienģimenes māju jumtiem. Vienkāršais divslīpju jumts, kas redzams uz attēla, ļauj ātri un vienkārši uzstādīt jumta segumu. Loksnes tumšā krāsa lieliski kontrastē ar gaišu fasādi. Pateicoties atbilstošu ēkas uz žoga krāsu toņu izvēlei, viss kopums izskatās saskaņoti.

Stilīgais vienģimenes māju komplekss, kas segts ar jumtu paneļiem ar ieloci.

Visas ēkas prezentētajā kompleksā ir segtas ar jumtu paneļiem, kas piešķir visam kopumam saskaņotu raksturu.

Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka šis jumta seguma veids ir bieži izmantots daudzģimeņu māju gadījumā. Jumtu paneļu ar ieloci izmantošana izceļ visa kompleksa modernu raksturu, nodrošinot objektiem pievilcīgu izskatu.

panel dachowy na rąbek
Blachodachówka Malta

Vienstāva vienģimenes māja, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Malta

Dakstiņveida paneļiem Malta ir interesanta forma, kas atgādina keramiskus dakstiņus. Šo modelis bieži izvēlas klienti, kas ciena jumtu segumus klasiskā formā.

Dakstiņveida paneļu Malta izmantošana uz daudzslīpju jumta ir izcēlusi elegantu ēkas formu.

Vienģimenes māja ar daudzslīpju jumtu, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Vena

Smalkais dakstiņveida paneļu Vena raksts lieliski izceļ modernu vienģimenes mājas formu. Smalki viļņi, kas veido dakstiņveida paneļu rakstu, piešķir mājai vieglumu un neatkārtojamu skaistumu.

blachodachówka Vena
blachodachówka Malta

Stilīgs vienģimenes māja, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Malta

Kā redzams, dakstiņveida paneļi Malta lieliski prezentējas uz stilīgā vienģimenes mājas divslīpju jumta

Šajā gadījumā tika izmantoti paneļi ar matētu pārklājumu. 8019 krāsa lieliski kontrastē ar gaišo fasādi, piešķirot kopumam interesantu izskatu.

Stilīgs vienģimenes māja, kas segta ar dakstiņveida paneļiem Argilla

Vienģimenes māja ar oriģinālu stilu ir segts ar dakstiņveida paneļiem Argilla 8017 krāsā ar matētu pārklājumu. Pateicoties tam visas ēkas izskats ir ieguvis izteiktu raksturu. Īpašnieks ir izvēlējies arī žogs no uzņēmuma Hanbud ražotā žogu no metāla dēļiem tādā pašā krāsā, kā žogs. Pateicoties tam īpašuma teritorija ir ieguvuši saskaņotu raksturu.

blachodachówka Argilla
blachodachówka modułowa Retto

Vienģimenes māja ar divslīpju jumtu, kas segta ar moduļveida dakstiņveida paneļiem Retto

Pateicoties papildu štancējumiem, moduļveida dakstiņveida paneļi Retto piešķir jumta segumam papildu estētisku vērtību.

Šajā projektā jumta seguma tumšā krāsa lieliski kontrastē ar gaišo fasādi un zaļumiem, kas aug ap ēku.

Ēku ar jumta segumu un fasādi, kas izveidoti no jumtu paneļiem ar ieloci, komplekss

Kā redzams, jumtu paneļi lieliski noder ne tikai kā jumta segums. Rindu māju komplekss, kas redzams attēlos, ir segts ar jumtu paneļiem ar ieloci. Tas pats materiāls ir izmantots uz fasādes. Kopums izskatās interesanti un moderni.  

panel na rąbek
blachodachówka modułowa Moderno

Moderns vienģimenes māja ar daudzslīpju jumtu, kas segta ar moduļveida dakstiņveida paneļiem Moderno

Daudzslīpju jumts prasa izveidošanas precizitāti un daudzu materiāla piegriezumus. Tāpēc šajā gadījumā lieliski noderēs moduļveida dakstiņveida paneļi, kas piedāvāti loksnēs.

Šajā ēkā ir izmantoti moduļveida dakstiņveida paneļi Moderno 7016 krāsā ar matētu pārklājumu. Jumta segums ir izcēlis modernu mājas formu.