• Home
  • $
  • PROFILI SAUSĀS APBŪVES SISTĒMĀM

PROFILI SAUSĀS APBŪVES SISTĒMĀM

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

PROFILI SAUSĀS APBŪVES SISTĒMĀM

Mūsu bagātīgā metāla lokšņu izstrādājumu sortimentā ir atrodama plaša profilu sausās apbūves sistēmām izvēle. Tie ļauj uzbūvēt noturīgu un izturīgu sienu un griestu konstrukciju, balstoties uz īpaši populārām ģipškartona plāksnēm. Profili sienu sausās apbūves sistēmas parasti ir apzīmētas ar U vai C (opcionāli UW vai CW). Tie savstarpēji atšķiras ar pielietojumu. Izstrādājumi, kas apzīmēti ar burtu U, uzstāda horizontāli. Tie pastiprina vispirms griestus un grīdas. Kopā ar tiem tiek uzstādīti profili, kas apzīmēti ar burtu C, un abu profili veido sienu konstrukciju.

CD 60 tipa profili
UD 28/48 tipa profili
UD 30 ECO tipa profili
UD 30 tipa profili
CW 50 tipa profili
CW 75 tipa profili
CW 100 tipa profili
UW 50 tipa profili
UW 75 tipa profili
UW 100 tipa profili

SIENU, JUMTU, BĒNIŅU KONSTRUKCIJAS PROFILI

Mūsu uzņēmuma piedāvātie konstrukcijas profili lieliski noderēs drošai sienu, jumtu konstrukcijai un bēniņu apbūvei. To ražošana tiek veikta uzraudzībā atbilstoši visiem standartiem tā, lai gala klienti iegūtu augstas kvalitātes izstrādājumu, kas nodrošina viņu mājas konstrukcijas funkcionalitāti, drošību un stabilitāti.

Uzņēmums HANBUD ražo dažu profilu veidus, kas ideāli noderēs katra būvniecības veidā. Mūsu sortimentā ir CD, UW, UD, CW tipa profili. Atsevišķi izstrādājumi atšķiras ar garumu, izmēru un pielietojumu. Tāpēc klienti var izvēlēties profilus sausās apbūves sistēmai atkarībā no savām vajadzībām. Mūsu piedāvātie profili sausās apbūves sistēmām ļauj izveidot jebkādu konstrukciju no plāksnēm, neatkarīgi no svara, izmēra un sarežģītības. Aicinām Jūs tos testēt — mēs esam pārliecināti, ka tie apmierinās par visprasīgāko klientu prasības.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.