METĀLA ŽOGI

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Mēs piedāvājam metāla žogus, kas rotā un aizsargā katra īpašuma teritoriju. Izstrādājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda. Tie raksturojas ar noturību un izturību pret laika apstākļa iedarbību. Papildu noturība, kas iz svarīga no klientu viedokļa, ir mūsu sistēmas universālums. Tieši lietotājs nolemj, vai uzstādīt metāla žoga dēļu vertikāli, horizontāli vai abpusēji.

Veidojot žogu, klients var izmantot visus žogu montāžas elementus vai tikai atsevišķus komponentus, pielāgojot žoga sekciju savām vajadzībām. Iespēja savienot mūsu izstrādājumus jebkādā veidā ar citu ražotāju izstrādājumiem ļauj veidot gan klasiskus, gan modernus žogus. Pilnīgai īpašuma teritorijas aizsegšanai ieteicams izmantot žalūziju žogus, kas nodrošina ne tikai vairāk privātums, bet arī aizsardzību pret vēju un troksni.

System montażowy ogrodzeń w pionie
Vertikāli uzstādāmu žogu sistēmas
System montażowy ogrodzeń w poziomie
Horizontāli uzstādāmu žogu sistēmas

Metāla žogu sistēma

Mūsu piedāvātās metāla žogu sistēmas var personalizēta atbilstoši klienta vajadzībām. Ir pieejams plašs žogu dēļu garuma, atstarpēm starp tiem, atsevišķas sekcijas izmēru klāsts. Mūsu sortimenta ir atrodami standartizēti kataloga izstrādājumi, taču nepieciešamības gadījumā mēs varam izgatavot metāla žogus pēc pasūtījuma. Mēs piedāvājam:

  • vertikāli uzstādāmu žogu sistēmas
  • horizontāli uzstādāmu žogu sistēmas.

Pilnīgā žoga sastāvā ietilpst stabiņi, šķērši, līstes, dēļi, savienotāji un montāžas skrūves. Vēl lielāku privātumu, komfortu un drošību nodrošina žoga abpusējās uzstādīšanas iespēja. Šādā gadījumā starp žoga dēļiem nav brīvas telpas, un īpašuma teritorija ir pilnīgi aizsegta. Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu pilnu piedāvājumu, un mēs esam Jūsu rīcībā jebkādu jautājumu gadījumā.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.