• Home
  • $
  • Moduļveida dakstiņveida paneļi

Moduļveida dakstiņveida paneļi

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

HANBUD moduļveida dakstiņveida paneļi ir inovatīvs izstrādājums, kas kļūst arvien populārāks. Tam ir daži iemesli: izstrādājums ir pieejams uzreiz un vienkāršs transportēšanā, garantē ātru un ļoti vienkāršu uzstādīšanu un pēc tā ieklāšanas nav redzamu savienojumu. Dakstiņveida paneļu ražošanai mēs izmantojam labākos pārklājumus ar garantiju līdz pat 30 gadiem. Šādu jumta segumu izmantošana ir ekonomiski izdevīga un videi draudzīga, jo netiek ģenerēti papildu atkritumi. Var viegli aprēķināt nepieciešamo materiāla daudzumu atkarībā no klienta vajadzībām — jumta platībai vienmēr jāpievieno 5 % rezerves. Izstrādājumiem, kas tiek pārdoti loksnēs, ir noteikti izmēri. Dakstiņveida paneļu modeļa Moderno izmēri ir 1210 mm × 720 mm, un modeļa Retto — 1180 mm × 720 mm.

Dakstiņveida paneļi ir tikpat viegli kā trapecveida paneļi, jo tie tiek ražoti no plānām metāla loksnēm. Abi jumtu segumu veidi var izmantot pat uz vājas jumta konstrukcijas, jo tie neiesūc ūdeni un nerada lielu papildslodzi. Dakstiņveida paneļi loksnēs lieliski noderēs daudzslīpju jumtu gadījumā, kuriem ir daudz slīpumu, locījumu un mazu virsmu, piemēram, ap logiem, vai jumtiņu virs balkoniem. Loksnes izmērs ļauj pieriezt nepieciešamo materiāla daudzumu un viegli pielāgot to pat ļoti neregulārām virsmām.

Pilns ar siltumu un uzvedinošu formu
keramiskajiem jumta dakstiņiem

Pieredze un prakse ir
labs savienojums

Vilnis, kas piesaista

uzmanību

HANBUD MODUĻVEIDA DAKSTIŅVEIDA PRIEKŠROCĪBAS

Mēs esam radījuši inovatīvu izstrādājumu, kas lieliski noderēs daudzu jumtu veidu segšanai. HANBUD moduļveida dakstiņveida paneļu pamatpriekšrocības ir:

  • pārdošana ērtās, vienādās loksnēs, kas pieejamas uzreiz;
  • vienkārša transportēšana uz EURO tipa paletēm, kas ietilpst pat mazākā kravas automašīnā, uz ar vieglo automašīnu var transportēt dažas trūkstošas loksnes;
  • vieglas un mazas loksnes, kas nodrošina ātru un vienkāršu uzstādīšanu — šāda jumta seguma ieklāšanai pietiek ar diviem cilvēkiem;
  • ekonomiski izdevīgāks izstrādājums, jo pēc uzstādīšanas nepaliek daudz atkritumu.

Moduļveida dakstiņveida paneļu raksti ideāli harmonizē gan ar tradicionālu, gan ar modernu arhitektūras stilu un nodrošina lielisku jumta izskatu, imitējot keramiskus dakstiņus. Moduļveida dakstiņveida loksnes tiek piegādāti klientam atbilstoši aizsargātas uz EURO paletes, kas atvieglo transportēšanu un izkraušanu un samazina izstrādājuma bojājuma risku.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.