• Home
  • $
  • KONSTRUKCIJAS PROFILI

KONSTRUKCIJAS PROFILI

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

KONSTRUKCIJAS PROFILI

Auksti liektie konstrukcijas profili tiek izgatavoti no auksti velmētā tērauda ar biezumu no 1,5 mm līdz 2,5 mm. Tas ļauj saglabāt augstu izstrādājumu cietību un izturību, pateicoties kam to pielietojuma spektrs ir ļoti plašs. Uzņēmums Hanbud ražo profilus no tērauda S320, S350 vai S390. Katrs no variantiem ir cinkots, kas papildus aizsarga izstrādājumu pret koroziju un kaitīgu vides apsākļu iedarbību. Ir ļoti svarīgi, jo īpaši būvniecības rūpniecībā, lai katra izveidota konstrukcija atbilstu nepieciešamiem standartiem un tiesību aktu noteikumiem. Moderna un pilnīgi automatizēta ražošanas līnija ļauj uzturēt ražošanas atkārtojamību un nodrošina konstrukcijas profilu augstāko kvalitāti.

Uzņēmuma Hanbud piedāvātie konstrukcijas profili tiek ražoti no cinkota tērauda.  Mūsu sortimentā ir C un Z tipa profili. Profilu garums ir pielāgots klienta vajadzībām un tas var būt no 0,5 līdz 8,2 m. Liela profilu platumu un augstuma dažādība, kā arī to garuma personalizācija ļauj izvēlēties atbilstošus profilus noteiktai konstrukcijai.  Z un C konstrukcijas profili raksturojas ar lielu izturību un cietību, kas ir ļoti svarīgs konstrukcijas stabilitātei. 

C tipa profils
Z tipa profils

KONSTRUKCIJAS PROFILU PIELIETOJUMS

Tipisks konstrukcijas profilu pielietojums parasti aptver aizsargsienu un starpsienu konstrukciju, griestu un dzegu siju, sienu rīģeļus vai pasiju konstrukciju. Profili ir ideāls piedāvājuma, kas aptver vieglās apbūves sistēmu, rūpniecisko cehu un tirdzniecības un pakalpojumu objektu segumus, papildinājumus. Elements, kas atvieglo uzstādīšanu, ir montāžas caurumi, pateicoties kuriem ir iespējama stingra un noturīga profilu savienošanas ar skrūvēm vai kniedēm. Caurumi var tikt izveidoti klienta noteiktajās vietās.

Ja Jūs esat ieinteresēti uzņēmuma Hanbud ražoto profilu iegādi, sazinieties ar mums. Mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem un palīdzēsim izvēlēties atbilstošu profilu.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.