Par uzņēmumu

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Iepazīstieties ar mūsu uzņēmumu.

Kopš uzņēmuma HANBUD dibināšanas brīža tas ir palīdzējis piepildīt sapņus par savu māju.

Sākumā uzņēmuma darbība koncentrējās uz būvmateriālu izplatīšanu. Jau vairākus gadus mēs esam jumtu segumu ražotājs. Mēs piedāvājam moduļveida dakstiņveida paneļus, pēc izmēra grieztus dakstiņveida paneļus un trapecveida paneļus.

Gadu gaitā uzņēmuma sortiments tika paplašināts. Tika ieviestas jaunas tehnoloģiskās līnijas dakstiņveida paneļu, jumtu paneļu ar ieloci un trapecveida paneļu ražošanai.

Pašlaik uzņēmums Hanbud ir vadošais jumtu segumu un metāla žogu ražotājs Podlases vojevodistē. Pašlaik mēs piedāvājam rūpnieciskos un īpašumu žogus, Z un C konstrukcijas profilus un profilus sausās apbūves sistēmām. Mūsu uzņēmums ražo arī metāla žogu dēļus (Standard, Emka, Estetic, Sigma, Astra un Polo), kas ir alternatīva tradicionāliem koka dēļiem, un modernus žalūziju žogus. Arvien lielāka pieredze ļauj mums piedāvāt inovācijas tādas kā mūsu izstrādājumi no sērijas Revolution, proti, trapecveida paneļus T14R un T35R.

Pateicoties visu darbinieku iesaistei un mūsu klientu uzticībai, mēs īstenojam arī savus biznesa un privātus mērķus. Visvairāk mēs priecājamies, ka uzņēmums attīstās un nodrošina darbu arvien vairākiem cilvēkiem. Mūsu centienu atspoguļojums ir uzvara “Zelta uzņēmumu simtniekā” kategorijā “Gada sasniegums” un balvas “Forbes dimants” saņemšana.
Uzņēmuma misija

Mēs vēlamies, lai, būvējot māju, ikviens varētu atļauties uzticamus un noturīgus risinājumus.

Pašlaik uzņēmums Hanbud nodrošina darbu 200 darbiniekiem un ir viens no lielākajiem darba devējiem Podlases vojevodistē. Uzņēmumam ir vairāk nekā 100 tirdzniecības punkti visā Polijas teritorijā.

Hanbud ražotie jumtu segumi, žogi un profili tiek arī pārdoti Lietuvā, Latvijā, Vācijā, Slovākijā, Ungārijā un Romānijā.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.