Metāla žogu dēļi

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Metāla žogu dēļi ļauj iegūt elegantu un estētisku īpašuma teritorijas izskatu. Tie ir galvenais elements, no kuras sastāv dažāda veida žogi. Tos var uzstādīt vertikāli, horizontāli, šķērseniski vai abpusēji, kas vēl vairāk paaugstina iedzīvotāju drošību un komfortu. Tie tiek ražoti no augstas kvalitātes tērauda, kas ļauj iegūt vēlamo dēļa formu, saglabājot atbilstošu cietību. Pateicoties automatizētiem un atkārtojamiem ražošanas procesiem, lietotājs var būt drošs, ka visiem žoga dēļiem izskatīsies identiski, kas noteikti paaugstinās visa metāla žoga estētiskas priekšrocības.

Mēs piedāvājam plašu metāla žogu dēļu krāsu gammu, kas atvieglo izstrādājuma, kas ir ideāli pielāgots īpašuma teritorijā esošo ēku apdares stilam, izvēli. Klienti var izvēlēties matētu, spīdīgu var koka imitācijas apdari.

Universāls raksts, kas darbojas jebkurā izkārtojumā

Mūžīga elegance un stils

Vienkārša forma, skaidrs reljefs

Estētika un universālums

Universāla forma un smalka forma

Smalks reljefs un smalks izskats

METĀLA DĒĻI BALUSTRĀDĒM

Metāla dēļu žogu sistēma ļauj saskaņot dažādu īpašuma elementu stilu un krāsu. Pietiek pasūtīt balustrādi terasei, balkonam vai ieejas kāpnēm ar tādu pašu, formu un apdares veidu. Ir vērts arī apsvērt noteku sistēmu un jumta sistēmu, kas saskaņoti ar dēļiem. Pateicoties visu detaļu uzturēšanai tādā pašā estētikā, ēka izskatās estētiski, labi uzturēta un projektēta ar rūpību.

  • ikgadējās krāsošanas un kopšanas nepieciešamības neesamība;
  • salīdzinoši zema cena;
  • augsta cietība;
  • iespēja pastāvīgi saliekt žogu;
  • liela personalizācijas iespēja;
  • elementu atkārtojamība;
  • uzticamība;
  • pretielaušanas aizsardzība.

Metāla žogu dēļi ļauj izveidot dažādus žogus, par ar lielu pakāpienu skaitu. No tiem var bez problēmām izveidot ieejas vai iebraucamos vārtus. Tie harmonizē gan ar tērauda stabiņiem, gan ar ķieģeļu mūru. Tiem ir universāls pielietojums, un pašlaik tie ir vieni no visbiežāk izvēlētajiem žogu veidiem.

METĀLA ŽOGA DĒĻU PRIEKŠROCĪBAS

Daudzi cilvēki sapņo par koka žogu, taču koka dēļu kopšana, to ikgadējā krāsošana un bojāšanas vieglums, var viņu atturēt no to izveidošanas. Mūsu uzņēmums ir atradis šo problēmu risinājumu un piedāvā augstas kvalitātes žogu dēļus, kas imitē koku. Klienti var izvēlēties starp daudzām krāsām un rakstiem, pateicoties kam sapņu žogs, kas saskaņots ar fasādi vai logiem un durvīm.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.