Īstenotie žogu projekti

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

POZNAJ NASZE PRODUKTY W PRAKTYCE

Žogs no metāla dēļiem Sigma

Prezentējamajā žogā ir izmantoti žogu metāla dēļi Sigma. Konstrukcija ir izgatavota no betona stabiņiem, kas apdarināti ar dabīgo akmeni. Pateicoties atbilstoši izvēlētajām krāsām, viss žogs izskatās saskaņoti un interesanti. Pateicoties materiāliem, kas izmantoti žoga izveidošanai, žogs ir īpaši stingrs un noturīgs. Gan metāla dēļi, gan stabiņi, kas pārklāti ar dabīgo akmeni, neprasa regulāru kopšanu.

Elegants žogs, kas sastāv no metāla žogiem un gabioniem

Šajā žogā metāla dēļi ir viens no pārdomātās konstrukcijas elements. Galvenā žoga daļa ir dekoratīvie gabioni, kas uzstādīti uz stingra pamata, kas apdarināts ar dabīgo akmeni. Pateicoties tam lietotājs ir ieguvis ne tikai interesantu izskatu, bet arī lielisku īpašuma teritorijas izolāciju no garāmgājēju skatieniem.

Žalūziju žogi

Žalūziju žogi izceļas ar eleganci un tiek bieži izvēlēti savas augstas estētiskas vērības dēļ. Šajā gadījumā žalūziju tumšā krāsa kontrastē ar sarkaniem stabiņiem. Žalūziju žogs ne tikai nodrošina estētisku vērtību, bet arī nožogo īpašuma teritoriju no nepiederošu personu skatieniem un piekļuves.

Klasisks žogs no metāla dēļiem

Vienkāršs žogs, kas sastāv no metāla sekcijām un dēļiem, ideāli noder vienkāršu ēku gadījumā, ka neprasa papildu dekoratīvus elementus. Ir vērts pievērst uzmanību uzstādīšanas veidam. Pateicoties žoga dēļu abpusējai pieskrūvēšanai īpašuma lietotāji ir gandrīz pilnīgi izolēti no nepiederošu personu skatieniem.

Žogs no metāla dēļiem ar dekoratīviem tērauda elementiem

Kā redzams, metāla dēļiem lieliski noder elegantu žogu gadījumā. Šajā gadījumā žogs ir rotāts ar elegantiem metāla elementiem, kas izceļ īpašuma raksturu.

Ogrodzenie ze sztachet metalowych

Žogs no metāla dēļiem, kas uzstādīti divpusēji

Prezentētais projekts parāda, kā interesantā vu elegantā veidā var savienot dažādus materiālus, kas izmantoti žogu izgatavošanai. Kā redzams attēlos, vārti ir izveidoti no metāla un sekcijās ir izmantoti klinkeri. Atbilstoši izvēlētā metāla dēļu krāsa lieliski papildina kopumu. Metāla dēļu abpusējā uzstādīšana izolē īpašuma teritoriju no garāmgājēju skatieniem.

Īpašuma teritorija ir nožogota ar žogu no metāla dēļiem.

Metāla dēļi ir ideāla izvēle žogu ar lielu platību gadījumā, jo nav nepieciešama to regulāra krāsošana un kopšana ievērojami samazina ar investīciju saistītās izmaksas. Atbilstoši saskaņojot dēļu krāsu atkarībā no ēkām un apkārtnes, par zemām izmaksām var izveidot noturīgu un estētisku īpašuma teritorijas žogu.

Płot ze sztachet metalowych
Ogrodzenie dwustronne w kolorze drewnopodobnym

Žogs no abpusēji uzstādītiem metāla dēļiem kokam līdzīgā krāsā

Īpašums, kas gleznaini izvietots meža nomalē, ir nožogots ar metāla žogu dēļiem Sigma kokam līdzīgā krāsā. Dēļu abpusējā horizontālā uzstādīšana nodrošina lielisku aizsardzību pret putekļiem un citiem netīrumiem no ielas.

Žalūziju žogs brūnā krāsā

Īpašnieks izmantoja savā īpašumā, kas tieši saskaras ar dzīvojamā rajona ielu, žalūziju žogs, lai samazinātu netīrumu daudzumu, kas nokļūst no ielas un nodrošinātu iemītniekiem privātumu.

Žoga brūnā krāsa apvienojumā ar stingriem stabiņiem atbilstoši izvelētajā krāsā veido saskaņotu kopumu.

ogrodzenie żaluzjowe Hanbud
Sztachety metalowe montowane dwustronnie

Abpusēji uzstādīti metāla žogu dēļi Polo

Metāla žogu dēļu bieži vien tiek uzstādīti abpusēji. Tas ļauj novērst putekļu un citu netīrumu nokļūšanu no ielas. Abpusējā uzstādīšana ļauj arī paaugstināt īpašuma lietotāju privātumu, aizsargājot to no garāmgājēju skatieniem. Ir vērts uzsvērt modeļa Polo modernu rakstu.

Žalūziju žogs ar gabioniem

Hanbud žalūziju žoga savienojums ar gabioniem ir piešķīris īpašuma teritorija elegantu un nenovecojošu izskatu.
Žalūzijas ļauj ievērojami samazināt troksni no ielas. Tās arī ierobežo netīrumu (piemēram, putekļu) nokļūšanu īpašuma teritorijā.

Ogrodzenie żaluzjowe z gabionami
Ogrodzenie ze sztachetami Sima

Koka imitācijas žoga dēļi Sigma ar dekoratīviem vārtiem

Stingrie kaltie vārti ar interesantu rotājumu kopā ar metāla žogu dēļiem Sigma veido īpaši interesantu un elegantu žogu. Lietotājs parūpējās, lai atbilstoši izvēlētos žoga dēļu krāsu, kas neizceļas apkārtnes fonā. Ir vērts pievērts uzmanību masīviem metāla stabiņiem, kas nodrošina visas konstrukcijas uzticamību.

Abpusēji uzstādīti metāla žogu dēļi Sigma

Izvēlētājs ir izvēlējies metāla žogu dēļus Sigma, kas uzstādīti abpusēji. Šī krasa lieliski kontrastē ar lielu augu daudzumu īpašuma teritorijā, veidojot iespaidīgu vizuālu efektu. Divpusējā dēļu uzstādīšana nodrošina arī ļoti labu izolāciju no putekļiem un citiem netīrumiem, kas var nokļūt no ielas. 

sztachety metalowe Sigma
sztachety metalowe Polo

Žogs no metāla dēļiem Polo grafīta krāsā

Metāla žogu dēļi Polo populārajā grafīta tonī, ideāli harmonizē ar omulīgu apkārtni ar dekoratīviem augiem. Divpusējā uzstādīšana ļauj iegūt lielāku privātumu un labāku īpašuma teritorijas aizsardzību.