• Home
  • $
  • Jumtu paneļi ar ieloci

Jumtu paneļi ar ieloci

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Jumtu paneļi ar ieloci ir salīdzinoši jauns izstrādājums, kas balstās uz senu jumtu segšanas veidu. Šī metode paredzēja, ka jumiķi ieklāja metāla loksnes ar atbilstošu pārlaidumu un locīja tās, veidojot tā saucamās ieloces. Pašlaik šāda veida paneļi tiek izgatavoti pēc izmēra un izmantoti kā jumta segums vai tāpat kā trapecveida paneļi fasāžu veidošanai. To ieklāšana (horizontāla vai vertikāla) ir ļoti vienkārša — paneļiem ir montāžas caurumi un īpaši konstruētu savienojumu, kas pilda līdzīgu funkciju kā iepriekš locījumu un pārlaidumi. Izstrādājumi tiek izgatavoti no 0,5–0,7 mm biezām metāla loksnēm ar pārklājumu. Pēc izmēra grieztie jumtu paneļi ar ieloci tiek izmantoti gan klasiskā būvniecībā, sakrālajās un vēsturiskajās ēkās, gan modernā arhitektūrā.

Gudra izvēle gadiem ilgi

Vēl vairāk iespēju

JUMTA PANEĻU AR IELOCI ĪPAŠĪBAS

Mūsu uzņēmuma ražotie jumtu paneļi ar ieloci ir moderns, ļoti noturīgs risinājums, kas raksturojas ar pārlaicīgumu, eleganci un noturību. To svarīgākās īpašības ir:

  • īpaši pārklājumi, kas nodrošina aizsardzību pret UV staru iedarbību;
  • vieglumu;
  • štancējumi un ieloces uz paneļa virsmas, kas nodrošina jumta papildu pastiprinājumu;
  • izturība pret koroziju;
  • augsta izturība;
  • ilgstoša noturība un krāsu nemainīgums.

Paneļi lieliski noderēs jumtiem ar nelielu slīpumu un ļoti lielām virsmām.

JUMTU PANEĻU AR IELOCI VEIDI

Pateicoties iespējai piegriezt paneļus pēc izmēra, mūsu klienti var pielāgot izstrādājuma izmērus jebkādam projektam.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.