Trapecveida paneļi

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Hanbud trapecveida paneļi ir uzticīgs kvalitātes un estētikas apvienojums. To universāls profils ļauj izveidot uzticamu jumta vai fasādes segumu. To augstu popularitāti nodrošina salīdzinoši zema cena, plaša profilu un paneļu veidu izvēle daudzu krāsu un aizsargpārklājumu pieejamība. Tie lieliski noderēs jumtu ar mazu slīpuma leņķa (pat 5°) segšanai. Trapecveida paneļi bieži tiek izmantoti kā garāžu, rūpniecisko objektu, ražošanas cehu un noliktavu jumtu segums. Mazāku ēku ar redzamu jumtu un lieliem jumta slīpuma leņķī gadījumā izdevīgāka var būt tradicionālu dakstiņveida paneļu ieklāšana. Trapecveida paneļu priekšrocības ir tostarp augsta izturība pret laika apstākļu iedarbību un noturība. Papildus tam šim izstrādājumam ir zema cena, un tas ir vienkāršs uzstādīšanā.

Trapecveida paneļi T3
Trapecveida paneļi T 7
Trapecveida paneļi T 14R
Trapecveida paneļi T 14 R Classic
Trapecveida paneļi T 18N
blacha trapezowa T-18E
Trapecveida paneļi T 18E
Trapecveida paneļi T 35R
Trapecveida paneļi T 35
Trapecveida paneļi T 55

Trapecveida paneļu profili

Trapecveida paneļiem ir šķērsgriezums trapeces formā. Mūsu uzņēmums piedāvā šādus paneļu profilus.

  • Zems paneļu profils (T3, T7, T8, T14) ir paredzēts māju, garāžu un nelielu tirdzniecības ēku fasāžu u jumtu virsmu būvēšanai un rūpniecisko ēku griestu apšuvums.
  • Nedaudz augstāki profili (T14, T18, T18Eko) tiek izmantoti uz jumtiem ar lielāku platumu un kā paneļu pildījums rūpnieciskajos žogos.
  • Savukārt augstākie profili (T35 un T55), pateicoties savai noturībai, tiek izmantoti lielu rūpniecisko objektu, ražošanas cehu un nesošu konstrukciju būvēšanai.

Mūsu darbinieki palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošu jumta profilu Jūsu projektam.

Trapecveida paneļi uz fasādēm

Mūsu ražotie trapecveida paneļi arvien vairāk ir sastopami uz fasādēm. Tie tiek izmantoti, pateicoties to īpašībām un cenai. Papildus tam plašs profilu un krāsu klāsts ļauj ikvienam atrast atbilstošu izstrādājumu savai ēkai. Fasādēm un griestu apšuvumiem visbiežāk tiek izmantots zems paneļu profils, proti, trapecveida paneļi T7 vai T8. Sākumā šie paneļi bija ļoti populāri rūpniecisko cehu un noliktavu gadījumā, taču ar laiku to sāka izmantot garāžu un saimniecības ēku apdarei, un beidzot tie ir arvien biežāk sastopami kā modernu vienģimenes māju ar vienkāršu formu (taisnstūris vai kvadrāts) fasāžu segums.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.