Žalūziju žogi

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

ŽALŪZIJU ŽOGI

Žalūziju žogi ir moderna žogu sistēma, kas lieliski noderēs vienģimenes māju, rindu māju un biroja ēku gadījumā. Ar to var efektīvi nožogot daudzģimeņu māju kompleksus, jo īpaši apsargātos. Elegants izskats lieliski harmonizē gan ar tradicionālu, gan ar modernu arhitektūru. Žalūziju žogu minimālistisks dizains lieliski papildina katra īpašuma izskatu. Plaša krāsu gamma ļauj tos pielāgot daudzu ēku ar dažādu jumtu vai fasāžu segumiem stilam. Žalūziju žogu sistēmas ir inovatīva konstrukcija, kas sastāv no horizontāli uzstādītajām tērauda sekcijām. Ar savu izvietojumu un izskatu tās atgādina žalūzijas. Tās atšķiras no klasiskiem žogiem ar metāla dēliem ar to, ka daudz efektīvāk apgrūtina kaimiņiem vai garāmgājējiem ielūkošanu īpašuma teritorijā.

Žalūziju žogi

ŽALŪZIJU ŽOGU PRIEKŠROCĪBAS

Žalūziju žogu svarīgākā priekšrocība ir to funkcionalitāte, jo tie efektīvi aizsedz īpašuma teritoriju un tajā esošās ēkas. Tas paaugstina īpašuma lietotāju drošību un komfortu. Papildus tam šāda veida svarīgākās priekšrocības ir:

  • aizsardzība pret troksni no ārpuses;
  • aizsardzība pret putekļiem un ūdeni, ko izšļaksta automašīnu riteņi, jo īpaši ja īpašums atrodas pie ielas ar intensīvu satiksmi;
  • izgatavošana no cinkota tērauda;
  • krāsošana ar pulverveida, lai pastiprināt krāsu un kvalitāti.

Žalūziju žogi ir aizsargāti pret koroziju un kaitīgu laika apstākļu iedarbību. Tie tiek pārdoti gatavu sekciju no mūsu kataloga veida vai lietotāja patstāvīgi veiktajai salikšanai. Var izvēlēties standartizētus žogu izmērus vai individuālo pasūtījumu. Aicinām Jūs sazināties ar mums.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.