Jumta segums

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā
Blachy trapezowe

TRAPECVEIDA PANEĻI

Trapecveida paneļi tiek izgatavoti no tērauda ar cinka vai alumīnija cinka pārklājumu. Tie ir pārklāti ar papildu aizsargslāņiem, kas nodrošina jumta segumu no nelabvēlīgas laika apstākļu iedarbības. Trapecveida paneļu priekšrocības ir zems svars, pievilcīga cena un uzstādīšanas vienkāršība.

Blachodachówki modułowe

MODUĻVEIDA DAKSTIŅVEIDA PANEĻI

Moduļveida dakstiņveida paneļi ir lētāka alternatīva tradicionāliem dakstiņiem. Tiem ir zems svars un to ir viegli pielāgot jumtiem ar netipisku konstrukciju. Jumta segums izceļas ar noturību un izturību pret bojājumiem un koroziju.

Blachodachówki cięta na wymiar

PĒC IZMĒRA GRIEZTI DAKSTIŅVEIDA PANEĻI

Dakstiņveida paneļi ir viegls, noturīgs un ekonomisks jumta segums ar tērauda kodolu. Mūsu izstrādājumi ir aizsargāti no korozijas un citiem bojājumiem ar aizsargslāņiem. Pateicoties ļoti augstai kvalitātei, izstrādājumi ilgus gadus saglabā lielisku tehnisko un vizuālo stāvokli.

Panele dachowe na rąbek

JUMTU PANEĻI AR IELOCI

Jumtu paneļi ar ieloci ir vienkāršs uzstādīšanā jumta segums ar zemu svaru un oriģinālu izskatu. Tie lieliski noderēs uz jumtiem gan ar mazu un lielu slīpuma leņķi. Tos arī izmanto kā fasāžu paneļi.

Obróbki dachowe

JUMTU PANEĻI AR IELOCI

Jumtu paneļi ar ieloci ir vienkāršs uzstādīšanā jumta segums ar zemu svaru un oriģinālu izskatu. Tie lieliski noderēs uz jumtiem gan ar mazu un lielu slīpuma leņķi. Tos arī izmanto kā fasāžu paneļi.

Jumta segums ir nopietna investīcija, kurai ir jāizmanto tikai labākie un pārbaudīti materiāli. Tā atsevišķie elementi kopā veido saskaņotu un funkcionālu veselumu. Pareizas uzstādīšanas gadījumā konstrukcija izturēs ilgus gadus. Labs jumta segums ietekmē ēkas siltumizolāciju, ir izturīgs pret vēju, ūdensnecaurlaidīgs un izskatās estētiski. Jumts taču ir ne tikai paši dakstiņi vai paneļi, bet arī vesels apdares elementu tādu kā notekas, vējdēļi vai sniega barjeras klāsts. Mūsu piedāvātie izstrādājumi ļauj izveidot sapņu jumtu, kas saskaņots ar fasādi, žogu, logiem un durvīm.

Izstrādājumi jumtu segšanai

Mūsu sortimentā ir izstrādājumi jumtu segšanai daudzos izmēros, formās un krāsas variantos. Mums ir standartizēti kataloga modeli, taču, pateicoties plašam mašīnu parkam, mēs spējam arī izpildīt īpašu pasūtījumus.

pokrycie dachowe hanbud
Mēs ražojam segumus pat sarežģītākajiem un netipiskiem jumtiem. Mēs piedāvājam saviem klientiem šādus izstrādājumus:

  • pēc izmēra grieztos dakstiņveida paneļus;
  • moduļveida dakstiņveida paneļus;
  • jumtu paneļus ar ieloci;
  • trapecveida paneļus.

Papildus tam mēs nodrošinām lielu jumta apdares elementu izvēli: vēja dēļus, notekas un elementus notekām, piesienas apdares elementus, dūmvada apdares elementus, kores, kores dakstiņus, sniega barjeras.

Jumtu segumi garāžām un saimniecības ēkām

Mēs piedāvājam arī jumtu segumus garāžām, lapenēm un saimniecības ēkām. Mazas būves jumta izveidošanai mēs iesakām noturīgus un pret laika apstākļu iedarbību izturīgus trapecveida paneļus T-14R. Izstrādājumi ir aizsargāti pret koroziju un novada ūdeni, neiesūcot to, pateicoties kam konstrukcija nav pakļauta uzkrājušos nokrišņu slāņu bīstamai slodzei. Papildus tam paneļi ir estētiski apdarināti un pieejami dažādās krāsās.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.