Hanbud wspiera Młodych Dekarzy!

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Hanbud wspiera Młodych Dekarzy! Zawód Przyszłości Dekarz to projekt realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, na obszarze całego kraju,

we współpracy z organizacjami branżowymi, samorządami i Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Ministerstwem Rozwoju i Gospodarki.

Zawód Przyszłości Dekarz to kampania edukacyjna, została zainicjowana przez samych dekarzy, którzy dostrzegają skutki braku wykwalifikowanych pracowników w tym zawodzie.

Efekty odczuwalne są zarówno przez branżę dekarską, jak i przez konsumentów.

zawód przyszłości dekarz

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.