Moduļveida vai pēc izmēra griezti dakstiņveida paneļi — kurus izvēlēties?

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā

Dakstiņveida paneļi ir ļoti populārs jumta segums. Pateicoties augstai izturībai pret laika apstākļu iedarbību, modernam izskatam un lielu rakstu un krāsu pieejamībai, šis materiāls ir viens no populārākajiem jumtu segumiem. Dakstiņveida paneļi tiek izmantoti ne tikai vienģimenes mājās, bet arī daudzģimenu ēkās vai rūpnieciskajos objektos.

Klienti var izvēlēties divas šī jumta seguma iegādes formas — dakstiņveida paneļus gatavās loksnēs (moduļveida) vai pēc izmēra grieztus dakstiņveida paneļus.

Šajā rakstā mēs skaidrojam, kāpēc izstrādājums tiek pārdots divās dažādās formās un ar ko tās atšķiras. Mēs arī skaidrojam, kādi faktori ir jāņem vērā klientam, lai veiktu pareizu dakstiņveida paneļu izvēli.

Dom pokryty brązową blachodachówką

Moduļveida dakstiņveida paneļi

Moduļveida dakstiņveida paneļi tiek pārdoti loksnēs ar ražotāja noteiktajiem izmēriem. Visbiežāk vienas loksnes platība nepārsniedz vienu kvadrātmetru. Viena no lielākajām moduļveida dakstiņveida paneļu priekšrocība ir materiāla transportēšanas un uzglabāšanas vienkāršība.

Ir vērts atcerēties, ka moduļveida dakstiņveida paneļu izmantošana ievērojami samazina radušos atkritumu daudzumu. Klients var viegli aprēķināt materiāla daudzumu, kas nepieciešams jumts segšanai. Pietiek pievienot jumta slīpes platībai 5 % rezerves.

Ievērojamai tirdzniecības punktu daļai dakstiņveida profili ir noliktavā. Tāpēc klients var uzreiz nopirkt nepieciešamo daudzumu, kas ievērojami saīsina remonta veikšanai nepieciešamo laiku. Pateicoties nemainīgiem paneļu izmēriem, tirdzniecības punktu daļa paredz arī neizmantota materiāla atgriešanas iespēju.

Moduļveida dakstiņveida paneļi ir pareiza izvēle daudzslīpju jumtu gadījumā, kam ir daudz slīpumu un locījumu. Paneļa izmēri ļauj viegli piegriezt materiālu un samazina radušos atkritumu daudzumu.

Moduļveida paneļi tiek piegādāti klientam iesaiņoti plēvē uz paletes. Tāpēc transportēšana un izkraušana nerada problēmas, tādējādi samazinot materiāla bojājuma risku.

Dom pokryty blachodachówką Moderno

Pēc izmēra griezti dakstiņveida paneļi

Jau šīs sadaļas nosaukums norāda, ka šī veida dakstiņveida paneļi tiek griezti pēc izmēra. Paneļiem ir pastāvīgs platums, kas atkarībā no modeļa ir 1100–1180 mm. Savukārt garums tiek individuāli izvēlēts atkarībā no jumta slīpes izmēriem. Mēs iesakām uzticēt šo uzdevumu kvalificētai personai, jo pareiza paneļa garuma izvēle noteikti atvieglos uzstādīšanas darbus un ļauj samazināt radušos atkritumu daudzumu. Uzņēmums Hanbud ražo dakstiņveida profilus ar garumu līdz sešiem metriem.

Pēc izmēra grieztie dakstiņveida paneļi tiek sagatavoti pēc noteikta klienta pasūtījuma. Tāpēc tiem, ka plāno jumta segšanu, ir jārēķinās ar gaidīšanas materiāla sagatavošanai laiku. Parasti tas ilgst ne vairāk par dažām darba dienām..

Pēc izmēra griezto dakstiņveida paneļus ieteicam izvēlēties vienslīpes vai divslīpju jumtu ar lielu platību un bez jumta logiem gadījumā. Tad jumiķu brigāde, kuru rīcībā ir lielāki paneļi, spēj ātrāk izveidot jumta segumu.

Ir vērts atcerēties, kas pēc izmēra grieztie dakstiņveida paneļi tiek piegādāti klientam garu lokšņu veidā, kas prasa īpašu piesardzību transportēšanas un izkraušanas laikā. Tādēļ mēs iesakām iepazīties ar transportēšanas un uzglabāšanas instrukciju, kas pieejama mūsu tīmekļa vietnē (saite šeit). Šim uzdevumam būs nepieciešams atbilstošs cilvēku skaits.

Kopsavilkums

Kā redzas, jumta forma ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē dakstiņveida paneļu formu. Lai padarītu šo populāro izstrādājumu vēl elastīgāku, ražotāji piedāvā divas pārdošanas formas. Dakstiņveida paneļi loksnēs ir labs risinājums vienkāršiem jumtiem ar lielu platību. Tomēr šādu ēku īpašniekiem iesakām iepriekš sazināties ar būvuzņēmēju, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošu lokšņu garumu un pareizi aprēķināt to nepieciešamu daudzumu. Klientiem, kuriem ir daudzslīpju jumts ar daudziem locījumiem, iesakām iegādāties moduļveida dakstiņveida paneļus. Tas ļaus ievērojami samazināt atkritumu daudzumu un atvieglos jumiķiem seguma uzstādīšanu.

Mēs atgādinām ka uzņēmums Hanbud piedāvās tos pašus dakstiņveida paneļu rakstus, krāsas un pārklājumus moduļu un pēc izmēra grieztu lokšņu veidā. Tā ir svarīga informācija, jo daži cilvēki veic izvēli, tikai pamatojoties uz izstrādājuma vizuālām īpašībām, nepievēršot uzmanību ļoti svarīgam praktiskām aspektam.

Blachodachówka modułowa Retto

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.