Žogi

Vairāk nekā 25 darbības gadi
200 darbinieki
3000 adresātu visā Eiropā
ogrodzenia metalowe

METĀLA ŽOGI

Metāla žogi izceļas ar augstu izturību pret mitruma un ekstremālu temperatūru iedarbību. Tie ir ļoti noturīgi un ilgu laiku saglabā ideālu tehnisko stāvokli. Nelabvēlīgos laika apstākļos tie noderēs labāk par koka žogiem.

sztachety metalowe

Metāla žogu

Metāla žogu dēļi tiek izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda, pateicoties kam tie raksturojas ar noturību un izturību pret mehāniskiem bojājumiem. Tos var uzstādīt vertikāli vai horizontāli. Žogi no metāla dēļiem ne tikai aizsargā, bet arī rota katru īpašumu.

ogrodzenia żaluzjowe

Žalūzijas žogi

Žalūzijas žogi nodrošina maksimālo privātumu uz aizsargā īpašuma teritoriju no vēja un trokšņa. Pateicoties savam efektīvajam izskatam, tie ir ne tikai aizsardzība, bet arī īpašuma rotājums. Mēs piedāvājam plašu žogu krāsu gammu, pateicoties kam tos var viegli pielāgot katrai ēkai.

Žogs ap īpašumu pilda īpaši svarīgu funkciju. Plašs materiālu un krāsu klāsts ļauj izveidot elegantu apdari, kas ne tikai garantē drošību un mieru, bet arī izskatās ļoti efektīvi. Papildus tam žogs ļauj precīzi noteikt apbūves gabala robežas atbilstoši plānam. Jūs varat izcelties starp citām mājām ne tikai ar skaistu fasādi, interesantu dārza iekārtojumu vai jumtu, bet arī īpašu metāla žogu.

ŽOGU DĒĻI UN ŽOGI

Stilīgi žogu dēļi un pilnīgi metāla žogi nodrošinās Jums mieru un drošību. Interesants dizains priecēs acis un nosedz no nevēlamiem garāmgājēju un kaimiņu skatieniem. Hanbud piedāvātie izstrādājumi ļauj izveidot personalizētu apdari.

Mūsu sortimentā ir:

hanbud ogrodzenie
  • metāla žogi, ko var uzstādīt vertikāli, horizontāli vai abpusēji, lai pēc iespējas labāk aizsegt īpašuma teritoriju;
  • metāla žogu dēļi daudzās krāsās ar dažādu apdares veidu: no matētiem līdz koka imitējošiem, ar dažādu profila augstumu;
  • žalūziju žogi, kas tiek piegādāti veselu saliktu sekciju veidā vai patstāvīgai uzstādīšanai.

Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu piedāvājumu.

Paskatieties padomu rakstus

Mūsu blogā Jūs atradīsiet daudzus noderīgus rakstus par Jumta seguma izvēli, tā pareizu uzstādīšanu un kopšanu. Visus tekstus ir sagatavojuši specialisti šajā jomā.  

Paskatieties mūsu izstrādājumu katalogus

Izstrādājumus katalogos ir prezentēti uzņēmuma Hanbud piedāvātie jumtu segumi, metāla žogu dēļi, reklāmas stendi un profili ģipškartona plāksnēm.  Visi faili ir pieejami PDF formātā. Aicinām tos lejupielādēt.

Jumtu segumu un žogu uzstādīšanas instrukcijas

Pateicoties mūsu sagatavotajām uzstādīšanas instrukcijām lietotājs spēj patstāvīgi izveidot jumtu segumu un žogu. Visi materiāli ir uzrakstīti vienkāršā valodā un ietver salasāmas shēmas.